Blog

Alarko Süpercomfort Kombi

SuperComfortYENİ KONFOR TALEPLERİ İÇİN…

Düne kadar fazla miktarda sıcak su ihtiyacı büyük boyutlu kazanlarla karşılanabiliyordu.  Bugün aynı sonucu duvara asılan, yer kaplamayan, mutfağa bile yerleştirilebilen kompakt SuperComfort kombi sağlayabiliyor.

Yoğuşmalılar dışındaki kombilerde yüksek konfor yüksek yakıt tüketimiyle eş anlamlıydı. Bugün ise gelişmiş üretim teknolojisi, üstün izolasyonu, verimli eşanjörü, düşük baca kaybı ile SuperComfort CE 92/42 Avrupa standartlarına göreêêê yanma verimliliğine sahip. Size % 93,8’e ulaşan yanma verimi ile düşük maliyetle yüksek konfor sağlıyor.

Geleneksel boylerli kombi teknolojisinde gerçek bir devrim yaratan SuperComfort DUOPASS® çift kullanım suyu eşanjör sistemi ile donanmış, yüksek debili ani sıcak su besleme kapasitesine sahip boylerli kombi teknolojisinin öncüsü.

LCD ekranda cihazın çalışma konumu, çalışma sıcaklığı, yanmanın olup olmadığı ve dış hava sensörüne bağlantı varsa dış hava sıcaklığı kolaylıkla görülebilir. Self diagnostic kartı sayesinde SuperComfort kendisini sürekli denetler. Bir arıza veya uyarı durumunda bunu kullanıcısına LCD ekran üzerinde bildirir.

Top

Comments are closed.

Top

ISO Belgesi

Mdy Web Tasarım

G Belgesi

G Belgesi Nedir?